چرایی استفاده از محصولات نیوشا

6 ماه پیش
چرایی استفاده از محصولات نیوشا | دمنوش نیوشا | پک لاغری نیوشا

علم پزشکی مدام در حال پیشرفت است، با این حال هنوز شاهد بیماری ها و مرگهای ناشی از آن هستیم. در سال های دور، بیماری های عفونی عامل اصلی مرگ و میر انسان ها بودند اما امروزه علم پزشکی این بیماری ها را تحت کنترل درآورده. حالا اما بیماری های مزمن و خاموش که در بدن به تدریج رشد می کنند عامل اصلی مرگ انسان ها شده اند. بر اساس مطالعات انجام شده، حدود ۷۲ درصد از تمامی مرگ های جهان ناشی از بیماری های مزمن غیرواگیر بوده اند. فشار خون، تغذیه ناسالم، قند خون، اضافه وزن، کلسترول بالا، کم کاری کلیوی، افسردگی مزمن و فعالیت بدنی کم، از علل اصلی مرگ در ایران در سال ۲۰۱۶ بوده اند. دارو و درمان های مدیکال توانسته اند تا حدودی از پیشرفت این بیماری ها جلوگیری کنند اما متاسفانه شیوع بالای این بیماری ها در کشور باعث شده سرانه مصرف داروهای شیمیایی در ایران ۳ برابر استاندارد جهانی باشد.

اغلب داروهای شیمیایی با استفاده از ترکیب اصلی ماده موثر گیاه یا فرمولاسیون گیاهان ساخته می شوند. برای کوتاه اثر شدن دارو، تغییراتی را در فرمولاسیون گیاهان ایجاد می کنند که عوارض ثانویه ای برای بیماران دارد. تحقیقات نشان داده که گیاهان دارویی به دلیل وجود فیتوکمیکال ها و ماده موثر در پیگیری و بهبود بیماری های مزمن می توانند نقش بسزایی داشته باشند. نوشیدنی های گیاهی و استمرار در مصرف آن ها یک شیوه موثر در پیشگیری از بیماری های مزمن و بهبود آن است. به طوری که با گذشت ۸ هفته از نوشیدن مداوم نوشیدنی های گیاهی، اثرات مثبت آن را در بهبود سلامت خود مشاهده خواهید کرد.

پس اگر میخواهید از اثرات مفید نوشیدنی های گیاهی بر سلامت خود بهره مند شوید کافی است به بخش دمنوش نیوشا و چای نیوشا در فروشگاه آنلاین پاک تن طب مراجعه کنید و همین حالا نوشیدنی های خود را سفارش دهید.

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب مجتبی زمانی
با تمام وجود در حال تلاش برای اعتلای تیم خوب پاک تن طب هستم. ما در پاک تن طب، خالصانه مشاوره می دهیم، دلسوزانه پیگیری می کنیم و گام به گام در مسیر سلامتی همراه شما هستیم.

بدون دیدگاه

تا ۵ کیلو کاهش وزن را با پک لاغری ۱ ماهه تجربه کنید.    خرید پک لاغری یک ماهه