معرفی کتاب “بزرگترین بازاریاب شبکه ای دنیا”

6 ماه پیش
معرفی کتاب بزرگترین بازاریاب و گفتگو | پاک تن طب

خلاصه کتاب “بزرگترین بازاریاب شبکه ای دنیا”

بازاریابی شبکه‌ای عرصه‌ای رو به رشد است. از این روی می‌تواند تجربه‌ای دشوار و خسته‌کننده باشد. افراد بسیاری به موفقیت اندکی دست یافته‌اند، و افراد بسیار بیشتری هرگز پولی در نیاورده‌اند. با این آمار و ارقام دلسرد کننده، چطور می‌شود کسی جزو معدود افراد موفق باشد؟ بسیاری معتقدند بهترین روش برای این کار این است که مدتی را با بزرگترین بازاریاب شبکه‌ای دنیا سپری کنید.

داستان معروف جان میلتون فاگ، حکایت مرد جوانی است که در شرف ترک کردن کسب‌و‌کار بازاریابی شبکه‌ای اش است. زمانی که برای آخرین جلسه‌ی معارفه‌ی کارش آماده می‌شود، با فردی روبرو می‌شود که همه وی را با نام بزرگترین بازاریاب شبکه‌ای دنیا صدا می‌زنند. این مرد دانا و صمیمی، همتای جوانش را به گرمی می‌پذیرد و چشمش را بر رازهای این تجارت می‌گشاید تا او هم بتواند یک بازاریاب شبکه‌ای موفق شود.

مرد جوان بزودی می‌آموزد که رازهای این کسب‌و‌کار، ارتباط بسیار اندکی با راه و رسم معمول بازاریابی دارد. در واقع، او مجبور است هر چیزی را که گمان می‌کرد درباره‌ی کسب‌و‌کار می‌داند، از یاد ببرد. «الگوی بازاریابی شبکه‌ای آنچنان از اساس، متفاوت و متمایز از دیگر الگوهای کسب‌و‌کار است که ناچار برای فهمیدن و دانستن ارزش‌اش، دیدگاهمان به کسب‌و‌کار را باید کاملا تغییر دهیم.»

الگوی جدید، بر عادات فکری فرد و کشف این حقیقت بنا شده است که راز موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای در درون خود فرد نهفته است. ارزش مسؤولیت‌پذیری، تیم‌سازی و مراقبت از زیرگروه‌ها، نسبت به تبلیغات و روشهای پیشبرد فروش، نقش بسیار مهم‌تری دارد….

معرفی نویسنده

جان میلتن فاگ نویسنده، سخنگو، استاد و مربی، عکاس، فروشنده، سردبیر و مدیر عامل یک شرکت بازاریابی در زمینه محصولات غذایی طبیعی و بهداشتی است. او دارای مدرک کارشناسی عکاسی از دانشگاه هنرهای زیبای فیلادلفیاست. وی در کشورهای آمریکا، استرالیا، کانادا، چین، جزیره کرت، امارات، کره، مالزی، نیوزلند، روسیه، سنگاپور و کاستاریکا سخنرانی کرده است.

آقای فگ صاحب امتیاز دو مجله درباره فروش مستقیم به نامهای Upline و Network Marketin Lifestyles و سردبیر مجله Networking Times و یکی از نویسندگان مجله Success است. او چندین کتاب نوشته یا در نوشتن آنها دخیل بوده است.

آقای فاگ معتقد است ۹۵ درصد از افرادی که وارد فروش مستقیم می شوند به اهداف خود نمی رسند. آنها مذبوحانه تلاش می کنند یا شکست می خورند. آنها بر چیزهایی که نادرست ، بدون کاربرد، اشتباهات، مشکلات، چیزهایی که دارند و جیزهایی که ندارند متمرکز می شوند. ولی او باور دارد که میتوان به این ۹۵ درصد کمک کرد تا بتوانند راهی برای موفقیت پیدا کنند.

او به همراه همسر و فرزندانش در خانه ای بسیار زیبا در ایالت ویرجینیای آمریکا زندگی می کند.

 

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب مجتبی زمانی
با تمام وجود در حال تلاش برای اعتلای تیم خوب پاک تن طب هستم. ما در پاک تن طب، خالصانه مشاوره می دهیم، دلسوزانه پیگیری می کنیم و گام به گام در مسیر سلامتی همراه شما هستیم.

بدون دیدگاه

تا ۵ کیلو کاهش وزن را با پک لاغری ۱ ماهه تجربه کنید.    خرید پک لاغری یک ماهه