با چای جنسینگ و خواص بی نظیر آن آشنا شوید

2 هفته پیش
چای جنسینگ نیوشا | دمنوش نیوشا | پاک تن طب

مزایای چای جینسنگ عبارتند از: بهبود سیستم ایمنی بدن، کاهش خطر ابتلا به سرطان، کاهش مشکلات قاعدگی و کاهش چاقی. این چای در کاهش اختلال روانی و مشکلات جنسی نیز کمک می کند.

چای جنسینگ چیست؟

چای جینسنگ از ریشه گیاه جنسینگ استخراج می شود. مزایای عمده سلامت این چای به علت مواد شیمیایی طبیعی است که به نام “ginsenosides” در ریشه وجود دارد.

چای جینسنگ ابتدا در کره مصرف پیدا کرد و در از انواع مختلف جنسینگ استفاده شد. یک وعده از این چای (۳ گرم) حاوی ۳ گرم کربوهیدرات و ۱۱ کالری است. چای جنسینگی که اکنون در دسترس است از ۳ نوع مختلف جینسنگ ساخته شده است که همه آنها برای سلامتی و سلامت انسان مفید هستند. این جنسینگ ها عبارتند از:

جنسینگ آمریکایی: در آمریکای شمالی می روید.

جنسینگ آسیایی: در آسیای شرقی می روید. همچنین این جنسینگ به عنوان جنسینگ کره ای یا چینی نیز شناخته می شود.

جنسینگ سیبری: در شمال شرقی آسیا می روید.

خواص و مزایای چای جنسینگ

جلوگیری از سرطان: جنسینگ غنی از خواص ضد سرطانی است. تحقیقات نشان می دهند افرادی که چای جنسینگ مصرف می کنند، شانس ایتلا به سرطان کمتری دارند.

کاهش گرفتگی های قاعدگی: جنسینگ آمریکایی برای زنانی که دچار گرفتگی قاعدگی و پریشانی می شوند توصیه شده است.

مبارزه با چاقی: این چای گیاهی بعنوان یک مهارکننده طبیعی مطرح است و می تواند با افزایش متابولیسم بدن، به چربی سوزی و لاغری کمک کند.

تنظیم فشار خون: چای جنسینگ آسیایی یک نوشیدنی بسیار قوی است که می تواند فشار خون شما را در طول روز تنظیم کرده و انرژی و نشاط را به شما هدیه کند.

بهبود عملکرد مغز: چای جنسینگ یک نوشیدنی گیاهی است که به عنوان محرک سلول های مغز عمل می کند. این چای قدرت تمرکز و توانایی های شناختی را افزایش می دهد.

شما می توانید جهت بهره مندی از خواص ارزشمند چای جنسینگ، از چای جنسینگ و عسل کیسه ای نیوشا استفاده نمایید.

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب مجتبی زمانی
با تمام وجود در حال تلاش برای اعتلای تیم خوب پاک تن طب هستم. ما در پاک تن طب، خالصانه مشاوره می دهیم، دلسوزانه پیگیری می کنیم و گام به گام در مسیر سلامتی همراه شما هستیم.

بدون دیدگاه

اوپن

هر چیزی برای لاغر شدن نیاز داری توی این پک پیدا می کنی!                برای لاغر شدن چی نیازه؟