نظرات مردم در مورد دمنوش های نیوشا

5 ماه پیش
نظرات مردم در مورد دمنوش نیوشا

شرکت نیوشانیک یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع دمنوش، چای سیاه، چای سبز، چای خالص و قهوه و شکلات فوری است. محصولات این شرکت همواره با صفاتی مانند تاثیرگذاری بالا و کیفیت عالی همراه بوده است. سابقه چندین ساله در زمینه تجویز انواع چای و دمنوش نیوشا و همچنین مصرف شخصی دمنوش های نیوشا نشان می دهد که ذهنیت اغلب افراد در مورد این برند شناخته شده، مثبت است. دلیل این ذهنیت مثبت کیفیت قابل قبول این دمنوش ها و همچنین اهتمام شرکت نیوشانیک به آموزش بازاریابان و نماینده های مستقل فروش است. شما همیشه در هنگام خرید دمنوش های نیوشا، با مشاوره های رایگان مزاج شناسی و طب سنتی مواجه خواهید شد که علاوه بر تشخیص مزاج شما، سعی در بهبود انواع بیماری ها دارند.

با وجود این ذهنیت مثبت و همچنین نتیجه گرفتن اکثر افراد از مصرف دمنوش های نیوشا، مشتریان ناراضی نیز کم نیستند. در مشاوره های روزمره به افرادی برخورد می کنیم که بلافاصله پس از شنیدن نام نیوشا، به شدت علیه این برند گارد گرفته و بر عدم تاثیرگذاری آن تاکید می کنند. البته برخی سوتفاهم ها در این زمینه تاثیرگذار است که به بررسی انواع این مسائل می پردازیم.

۱) در برخی از مشاوره های طب سنتی، افراد ذکر می کنند که قبلا دمنوش های نیوشا را خریداری کرده اند و بر روی آن ها تاثیرگذار نبوده است. در این گونه موارد همیشه ریز دمنوش های خریداری شده از مشتری دریافت می شود. جالب است بدانید اکثر این افراد حتی ۱/۳ دمنوش های خود را نیز مصرف نکرده اند و بدون مصرف منظم دمنوش ها و استفاده از رژیم های صحیح غذایی، انتظار بهبود بیماری یا اضافه وزن خود را دارند. در این موارد لازم است ذکر شود که دمنوش های نیوشا معجزه گر نیستند و هیچ کس با عدم مصرف این محصولات نمی تواند انتظار تاثیرگذاری از آن ها را داشته باشد.

بنابراین توصیه ما به این افراد این است:

دمنوش های تجویز شده را تا پایان دوره مصرف به صورت کامل استفاده کنید.

۲) برخی افراد صرفا با مصرف دمنوش های نیوشا انتظار اثرگذاری دارند. تاکنون هیچ شخصی ادعا نکرده که بدون رژیم مناسب غذایی و رعایت اصلاح سبک زندگی و تنها با مصرف دمنوش می توان بر مشکلات سلامتی غلبه کرد. دمنوش های نیوشا یک مکمل فوق العاده برای رفع بسیاری از بیماری ها هستند اما به تنهایی نمی توانند بیماری شما را بهبود دهند. به بیان دیگر، دمنوش های نیوشا شرط لازم هستند، اما کافی نیستند.

بنابراین توصیه ما به این افراد این است:

رژیم غذایی و توصیه های مشاور خود را مو به مو اجرا کنید تا تاثیرگذاری دمنوش های نیوشا چندین برابر شود.

۳) برخی افراد به درستی مزاج شناسی نشده اند. یعنی دمنوش های تجویز شده برای این افراد متناسب با طبع و مزاج پایه و غلبه مزاج آن ها نیست. در نتیجه تاثیرگذاری دمنوش ها به شدت کاهش یافته است. البته این مورد به انتخاب صحیح مشاور جهت خرید دمنوش های نیوشا باز می گردد.

بنابراین توصیه ما به این افراد این است:

حتما در انتخاب مشاور سلامتی خود دقت نمایید.

امیدواریم با رعایت موارد بالا همه بتوانیم از موهبت طبیعت در بهبود سلامت خود بهره مند شویم.

نظر شما در مورد دمنوش های نیوشا چیست؟ نظرات شما در پایین همین صفحه به نمایش درخواهد آمد. 

 

5 (100%) 1 vote
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب مجتبی زمانی
با تمام وجود در حال تلاش برای اعتلای تیم خوب پاک تن طب هستم. ما در پاک تن طب، خالصانه مشاوره می دهیم، دلسوزانه پیگیری می کنیم و گام به گام در مسیر سلامتی همراه شما هستیم.

بدون دیدگاه

تا ۵ کیلو کاهش وزن را با پک لاغری ۱ ماهه تجربه کنید.    خرید پک لاغری یک ماهه