سوالات متداول در مورد دمنوش لاغری نیوشا

5 ماه پیش
سوالات متداول در مورد پک لاغری نیوشا | دمنوش نیوشا

آیا همراه با مصرف دمنوش های نیوشا می توان خوراکی مصرف کرد؟

دمنوش های نیوشا دارای طعمی دلپذیر و مناسب هستند و مصرف آن ها بدون استفاده از شیرین کننده ها نیز لذت بخشه. با این وجود اگر تمایل دارید دمنوش ها را شیرین مصرف کنید، می تونید از خرما، عسل و یا کشمش (البته به اندازه کم) استفاده کنید.

اگر زمان مصرف دمنوش ها (نیم ساعت قبل و بعد از غذا) و یا زمان دم کشیدن دمنوش ها رعایت نشه اشکالی داره؟

قطعا این موارد در کاهش تاثیرگذاری دمنوش های لاغری موثره. هرچند عدم رعایت این موارد نگران کننده نیستند، اما رعایت کردن آن ها می تونه تاثیر بسیاری روی کاهش وزن شما داشته باشه.

اندازه لیوان چقدر باشه؟ 

اندازه لیوان باید به گونه ای رعایت بشه که دمنوش شما نه خیلی رقیق و نه خیلی غلیظ بشه. عموما لیوان هایی با حدود ۱۵۰ میلی لیتر گنجایش دوز مناسبی از ماده موثره گیاه دارویی را وارد بدنتون میکنن.

فرآیند کاهش وزن و کاهش اشتها از کی شروع میشه؟

باید توجه کنید که در ۲۰ تا ۲۵ روز اول مصرف دمنوش های گیاهی نیوشا نباید انتظار تغییر خاصی در وزن و سایزتون داشته باشید. دلیلش هم این هست که استفاده از دمنوش روشی کاملا غیر تهاجمی و گیاهی هست و تدریجی بودن اثرگذاری اون هست که باعث شده بدون بازگشت و بدون ضرر بتونین به وزن دلخواهتون برسید.

و در نهایت یک سخن صادقانه با شما

با روش های ما و استفاده از دمنوش نیوشا، افراد زیادی به نتیجه دلخواهشون رسیدند. نکته مهم در این مسیر، اعتقاد داشتن به این روش و همراهی کردن با توصیه های مشاوران سلامتی نیوشا هست. اینکه همه جا صحبت از دمنوش های سلامتی نیوشا هست، اتفاقی نیست و با دلسوزی مشاوران نیوشا، محصولات بی نظیر شرکت نیوشانیک و تعهد و تصمیم مشتریان گرامی بدست اومده.

 

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب مجتبی زمانی
با تمام وجود در حال تلاش برای اعتلای تیم خوب پاک تن طب هستم. ما در پاک تن طب، خالصانه مشاوره می دهیم، دلسوزانه پیگیری می کنیم و گام به گام در مسیر سلامتی همراه شما هستیم.

بدون دیدگاه

تا ۵ کیلو کاهش وزن را با پک لاغری ۱ ماهه تجربه کنید.    خرید پک لاغری یک ماهه