روش تهیه نوشیدنی اکستانگو با دمنوش های نیوشا

2 هفته پیش
رسپی اکستانگو | دمنوش نیوشا | پاک تن طب
اگر می خواهید یک نوشیدنی بسیار خوشمزه و مفید را تجربه کنید، اکستانگو گزینه ی بسیار خوبی برای شما است. این نوشیدنی با استفاده از چای سبز و گل گاو زبان نیوشا، عسل، گرد لیمو، بستنی، خامه و گل محمدی تهیه می شود. رسپی نوشیدنی اکستانگو را در ویدیو زیر مشاهده کنید. همچنین برای تهیه انواع چای و دمنوش نیوشا و دریافت مشاوره رایگان مزاج شناسی و طب سنتی، به قسمت تماس با ما مراجعه نمایید.
مواد لازم برای تهیه نوشیدنی اکستانگو
۲) عسل
۳) گرد لیمو
۴) بستنی آب شده
۵) خامه
۶) گل محمدی
روش تهیه:
ابتدا آب جوش را در یک لیوان بریزید. سپس چای سبز و گل گاو زبان کیسه ای نیوشا را در آب جوش قرار دهید و ۵ دقیقه برای دم کشیدن آن صبر کنید. پس از دم کشیدن چای نیوشا، چای کیسه ای را از لیوان خارج کرده و عسل و گرد لیمو را به آن افزوده و هم بزنید. برای خنک شدن، ۳۰ دقیقه صبر کنید. در یک کاسه مقداری بستنی ساده را آب کنید و آن را با مقدار دلخواه خامه مخلوط کنید. این ترکیب را بر روی لیوان اول بریزید و سپس مقداری عسل و گرد لیمو را به آن اضافه کنید. در نهایت برای تزئین این نوشیدنی از گلبرگ های گل محمدی استفاده کنید.
لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب مجتبی زمانی
با تمام وجود در حال تلاش برای اعتلای تیم خوب پاک تن طب هستم. ما در پاک تن طب، خالصانه مشاوره می دهیم، دلسوزانه پیگیری می کنیم و گام به گام در مسیر سلامتی همراه شما هستیم.

بدون دیدگاه

اوپن

هر چیزی برای لاغر شدن نیاز داری توی این پک پیدا می کنی!                برای لاغر شدن چی نیازه؟