۵ نوشیدنی مفید برای رژیمی ها

5 ماه پیش
5 نوشیدنی مفید برای رژیمی ها | دمنوش نیوشا | پاک تن طب

۱) نوشیدن آب یخ به بدن کمک می کند تا کالری های بیشتری را بسوزاند. با نوشیدن آب یخ بدن مجبور می شود تا برای هم تراز کردن دمای آب یخ با دمای بدن کالری بیشتری رابسوزاند. نوشیدن دو لیوان آب یخ میزان سوخت و ساز بدن را دستکم ۳۰ درصد افزایش میدهد.

۲) شیر نیز موجب افزایش سوخت و ساز در بدن می شود. شیر مملو از کلسیم است و کلسیم می تواند به کاهش چربی کمک کند چرا که کلسیم سرعت شکست سلول های چربی را افزایش می دهد. البته مصرف زیاد شیر موجب چاقی می شود.

۳) چای سبز نوشیدنی ای است که به سوزاندن چربی بدن کمک می کند. چای سبز یک تاثیر متابولیک دارد که سیستم سوخت و ساز بدن را تا ۴ درصد افزایش می دهد. این میزان برای بیشتر مردم معادل سوزاندن ۷۰ کالری اضافی در روز است. چای سبز با مهار حرکت گلوکز در سلول چربی از ابتلا به چاقی جلوگیری می کند.

۴) سرکه سیب چهارمین نوشیدنی است که به سوزاندن چربی بدن کمک میکند. سرکه سیب همچنین موجب سم زدایی از کبد می شود. سم زدایی از کبد عامل مهم و اساسی در سوزاندن چربی به شمار می رود. مردم ادعا می کنند که سرکه سیب می تواند چربی غذاهایی را که مصرف می کنیم قبل از اینکه جذب بدن شود ،دفع کند.

۵) نوشیدنی های مخلوط با سویا و یا پروتئین گندم پنجمین نوشیدنی است که به بدن در سوزاندن چربی کمک می کند که این پروتئین ها به شکل مایع هستند مصرف آنها در مقایسه با منابع جامد سریع تر و ارزان تر است. استفاده از این نوشیدنی ها موجب افزایش سوخت و ساز بدن می شود. همچنین آنها از عضلات محافظت می کنند و موجب تقویت انها می شود.

منبع: نیوشا

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :
نویسنده مطلب مجتبی زمانی
با تمام وجود در حال تلاش برای اعتلای تیم خوب پاک تن طب هستم. ما در پاک تن طب، خالصانه مشاوره می دهیم، دلسوزانه پیگیری می کنیم و گام به گام در مسیر سلامتی همراه شما هستیم.

بدون دیدگاه

تا ۵ کیلو کاهش وزن را با پک لاغری ۱ ماهه تجربه کنید.    خرید پک لاغری یک ماهه